پشتیبانی واتساپ
ارتباط با ما از طریق واتساپ ×
برای ثبت سفارش و مشاوره هرسوالی دارید در واتساپ ما بپرسید، شماره تماس پشتیبانی : 09199076149 ساعت پاسخگویی 10 صبح تا 10 شب

نگهداری از گربه

نگهداری از گربه

نگهداری از گربه :
نیاز های یک بچه گربه از زمان تولد تا حدود دو ماهگی توسط مادر انجام میشود مخصوص تا قبل از ماه اول تولد . بچه گربه ها با چشم و گوش بسته به دنیا می آیند و فقط با کمک غریزه و حس بویایی شروع به شیر خوردن از مادر میکنن و مادر تمامی نیاز های آنها رو جواب میدهد حتی گرمای بدن ان ها توسط مادر تامین میشود. مطلب مهم دیگری که باید بدانیم‌این این است که ترکیباتی که در شیر گربه موجود است منحصر به فرد است و از طریق شیر دیگری نمیتوانیم آن را تامین کنیم. لذا بسیار مهم است که بچه گربه ها تا حدود دو ماهگی پیش مادر بمانند و از مادر جدا نشوند مگر در صورتی که بچه گربه یی مادر باشد‌ .

در صورتی که بچه گربه دو یا سه ماهه را به منزل میبرید با کمی صبر و حوصله میتوانید به او آموزش های لازم برای نگهداری دز خانه را بدهید
که این آموزش ها شامل موارد زیر میشوند :
آموزش استفاده از خاک بستر به بچه گربه
آموزش غذا خوردن از ظرف برای بچه گربه
آموزش نام بچه گربه
آموزش محل های ممنوع برای بچه گربه

نگهداری از بچه گربه در منزل کار آسانی است زیرا اصولا گربه ها بسیار باهوش هستند و با شرایط زندگی شما وفق پیدا میکنند کافی از ظرف شما عشق و محبت ببینید کاملا مطیع و مهربان خواهند بود.

بچه گربه هایی که شیر مادر به مدت کافی (حداقل ۶ هفته ) خورده باشند و در صورتی که مادر واکسیناسیون کامل شده باشد برعلیه بیماری های گربه سانان کاملا ایمن هستند تا زمان اولین واکسن برای خود بچه گربه در نتیجه یکی دیگر از دلایل مهم لزوم خوردن شیر مادر برای بچه گربه ها مسله ایمنی است . از بردن بچه گربه ها در حیاط و باغچه و پارک به دلیل مصونیت انگلی به خصوص تا زمانی که واکسیناسیون آنها کامل نشده است خود داری کنید.
اگر در زمان نگهداری از بچه گربه ها و گربه ها مسائل و نکات بهداشتی را رعایت نمایید و شما و ان ها دچار مشکلی نخواهید شد.

به طور خلاصه میتوان گفت زندگی کردن با گربه ها آسان و در عین حال لذت بخش خواهد بود اگر به نکات آموزشی و بهداشتی در مورد آنها توجه کافی کنید.

One thought on “نگهداری از گربه

  1. اشتراک ها: نکاتی در مورد خرید بچه گربه | ضروریات بجه گربه | فروشگاه بچه گربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دارای نماد اعتماد الکترونیکی
دارای نماد اعتماد الکترونیکی